Confly to Twoja aplikacja do wideorozmowy

Spośród wszystkich aplikacji do wideorozmów, Confly wyróżnia się nie tylko jakością połączenia i bezpieczeństwem, ale przede wszystkim wyselekcjonowanymi funkcjonalnościami, które pomogą Ci zwiększyć efektywność spotkań.

Hero

Wideokonferencja
to dopiero początek.

Główne funkcjonalności Confly

Nielimitowane rozmowy 1x1

Niezależnie od pakietu oferujemy nielimitowaną długość spotkań 1x1. Nielimitowane czasowo spotkania powyżej 2 osób dostępne są w Confly Pro i wyższych pakietach.

Jakość HD

Rozmowy przy użyciu Confly możesz prowadzić w obrazie o wysokiej rozdzielczości High Definition, która zwiększa komfort prowadzenia spotkania.

Dołączanie do spotkania za pomocą linka

Aby rozpocząć rozmowę nie potrzebujesz specjalnego programu czy aplikacji. Nie musisz nic instalować, wystarczy kliknąć w link.

Zapis historii z czatu

Już teraz nie musisz kopiować treści wysyłanych na czacie. Po zakończeniu spotkania będzie na Ciebie czekać zapis historii z czatu.

Tryb moderowania spotkania

W łatwy sposób możesz moderować Twoje spotkanie. Ustawiaj tryb wyciszenia, oddawaj głos, włączaj i wyłączaj nagrywanie spotkania.

Zaproszenia mailowe

Nie musisz już myśleć o poinformowaniu uczestników o spotkaniu, zrobi to za Ciebie Confly wysyłając mailowe zaproszenia do rozmowy.

Agenda

Aby skrócić czas spotkania, stwórz jego agendę. Udostępnij ją innym uczestnikom, by każdy mógł za nią podążać podczas wideorozmowy.

Nagrywanie rozmów wideo

Jeśli nie lubisz notować w trakcie spotkania, nagraj je, by móc odtworzyć przebieg rozmowy w każdym momencie. Również po jej zakończeniu. Możesz nagrywać tylko dźwięk lub dźwięk i obraz.

Miejsce na dysku

W zależności od wybranego planu otrzymujesz miejsce na dysku do przechowywania pełnej historii spotkań w tym: czatu, przesłanych plików, notatek, wirtualnej tablicy, nagranych spotkań. A jeśli to za mało, dokup dodatkowe miejsce na dysku dla Twojej organizacji.

Notatki

Stwórz notatki własne lub wspólne z innymi uczestnikami spotkania w trakcie spotkania oraz po jego zakończeniu. Uzupełniaj je zapisem historii z czatu, agendą oraz nagraniami.

Udostępnianie ekranu

Udostępniaj ekran w najlepszej z możliwych jakości, tak by każdy uczestnik mógł bez problemu podążać za prezentowanymi treściami.

Harmonogram

Wbudowane narzędzie służące do oszczędzania czasu i zabezpieczenia spotkań z potencjalnymi klientami. Udostępnij informacje o swojej dostępności aby przyśpieszyć proces rezerwacji terminu.

Timer

Efektywne spotkania to trzymanie się planu oraz wcześniej ustalonych zasad. Dotyczy to również długości spotkań. Dzięki tej funkcjonalności łatwiej zadbasz, aby Twoje rozmowy kończyły się o czasie.

Wirtualna Tablica

Wykorzystaj tą funkcję między innymi do pracy w zespole, obrazowania swojej wypowiedzi czy w trakcie szkoleń. Proste w obsłudze narzędzie do rysowania czy pisania.

Pliki Cookies

Ta strona wykorzystuje ciasteczka, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

Zgoda