Komunikator wideo dla Twojego biznesu

Spośród wszystkich aplikacji do wideorozmów, Confly wyróżnia się nie tylko jakością połączenia i bezpieczeństwem, ale przede wszystkim wyselekcjonowanymi funkcjonalnościami, które pomogą Ci zwiększyć efektywność spotkań.

Hero

Dlaczego plan Enterprise?

Doskonale wiemy, że każda firma jest... inna, co wiąże się z różnymi potrzebami i oczekiwaniami. Dlatego dopasujemy plan do Ciebie i Twoich potrzeb, w końcu jesteśmy tutaj po to, by ułatwić Ci pracę.

Skontaktuj się

Nielimitowana liczba użytkowników

W pakiecie Enterprise płacisz tylko za te konta użytkowników, które są aktywne. Sam zdecyduj, ile ich będzie.

Indywidualna wycena

Dodatkowe miejsce na dysku, więcej uczestników spotkania? Ustal czego potrzebuje Twoja organizacja, a my przygotujemy indywidualną wycenę dla Ciebie.

Add-in dopasowane do Ciebie

Dokup to, czego Ci potrzeba. Powiedz nam, jakie dodatkowe funkcjonalności chcesz mieć w narzędziu, a my dodamy je do planu dla Ciebie.

Jeszcze więcej miejsca na dysku

Im więcej spotkań, tym więcej nagrań i notatek, na które potrzebujesz miejsca na dysku. Teraz w łatwy sposób możesz dokupić brakującą przestrzeń.

Możesz liczyć na nasze wsparcie

Bezpośredni kontakt

Masz pytania, jesteś zainteresowany zakupem licencji? Pojawiły się problemy techniczne? Skontaktuj się z nami mailowo lub przez formularz kontaktowy.

Pliki Cookies

Ta strona wykorzystuje ciasteczka, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

Zgoda