Meet
with
results

Efektywna wideokonferencja

Wierzymy, że aplikacje do wideokonferencji nie służą tylko łączeniu ludzi na odległość, ale przede wszystkim pomagają zwiększyć efektywność. Dzięki Confly skrócisz czas swojej pracy, by skupić na tym, co naprawdę ważne.

Hero

W czym może pomoć Ci Confly?

Jesteś freelancerem, działasz w małej firmie, czy jesteś częścią międzynarodowej korporacji? Różnimy się, dlatego w Confly przeprowadzisz swoje spotkanie tak, jak lubisz, a cele zrealizujesz w zależności od tego, czego potrzebujesz.

Rozpocznij spotkanie

Efektywne spotkanie biznesowe

Organizuj spotkania oparte na rezultacie. Skorzystaj z funkcji agendy spotkania.

Skuteczna współpraca zespołowa

Zaangażuj Twoich pracowników dzięki interaktywnej pracy - wirtualne tablice, notatki, chat.

Prezentacja produktu lub pomysłu

Zaprezentuj to, co tylko chcesz. Udostępnij prezentację, wytłumacz koncept używając wirtualnej tablicy.

Przedstawienie efektów pracy

Pracujesz jako freelancer? Dzięki Confly łatwo i szybko omówisz efekty swojej pracy.

Dlaczego Confly?

Dzięki Confly skupisz się na celu spotkania i jego agendzie, by jeszcze łatwiej osiągnąć zamierzone rezultaty.

Dowiedz się więcej

Agenda spotkania

Stwórz i udostępnij innym uczestnikom własną agendę spotkania. Dzięki podążaniu za nią zoptymalizujesz czas swoich rozmów.

Nagrywanie wideokonferencji

Nie lubisz notować podczas spotkania? Skup się na rozmowie, a Confly nagra dla Ciebie całość spotkania, by dać Ci możliwość odtworzenia sobie jego przebiegu.

Dostęp do materiałów

Jedno miejsce, w którym masz dostęp do wszystkich materiałów po spotkaniu, m.in. agendę, notatki i nagrania. Nie musisz już szukać!

Szybki start

Nie trać czasu na instalację kolejnego programu. Kliknij w link i rozmawiaj. To takie proste!

Jakość HD

“Czy dobrze mnie słychać?” - to pytanie jest już passe. W Confly mamy dla Ciebie jakość HD, która nie pozwoli na to, by coś przerwało twoją rozmowę.

Łatwe moderowanie

Proste komunikaty pozwolą Ci na zachowanie zasad i porządku w trakcie spotkania. A Ty skup się całkowicie na rozmowie.

Co oferuje Confly?

Zobacz wszystkie funkcjonalności

Spotkania bez planu często bywają nieefektywne. Dlatego w Confly możesz stworzyć agendę przed spotkaniem, by zoptymalizować jego czas trwania oraz zrealizować określone cele.

Nie musisz już instalować programów, czy korzystać z aplikacji. Wystarczy, że klikniesz w link. Dzięki temu w najprostszy, a jednocześnie najszybszy sposób dołączysz do spotkania.

Pomyśleliśmy o tych, którzy nie lubią notować podczas spotkania. Po jego zakończeniu możesz na spokojnie wrócić do nagrania, aby nic ważnego Ci nie uciekło.

Confly daje pełną możliwość tworzenia notatek podczas spotkania, które zapisywane są w Twoim panelu. Notatki ze spotkania możesz wysłać innym uczestnikom, by byli na bieżąco.

Dzięki rozbudowanemu panelowi użytkownika masz wszystkie materiały w jednym miejscu - nagrania i notatki. Nie musisz już szukać. Wejdź w swój panel i korzystaj do woli z Twoich materiałów.

Zobacz wszystkie funkcjonalności

Wypróbuj Confly

Masz dość spotkań, które przedłużają się z powodu braku agendy, słabej jakości połączenia i problemów technicznych? Confly to najlepszy system do wideokonferencji, który zapewni Ci wygodę oraz efektywność przeprowadzania spotkań.

Dowiedz się więcej

Blog

Efektywna wideokonferencja krok po kroku

8 złotych zasad efektywnych wideokonferencji, które Twoja firma powinna wdrożyć, jeśli nie chce więcej marnować czasu swoich pracowników Czy wiesz, że według raportu “Czy Polacy ziewają w pracy” zrealizowanego przez firmę Sodexo Benefits and Rewards Services aż 67 proc. spotkań kończy się porażką?  Winę za to ponosi pewnie fakt, że 92 proc. uczestników spotkań w … Continued

Czytaj całość
Blog
3 min

Krok po kroku: pierwsza wideokonferencja na Confly

Confly powstało, by umożliwić Ci efektywne spotkania online. Czas powiedzieć STOP przedłużającym się wideokonferencjom i poczuciu, że po „zdzwonce” i tak nikt nie wie, jakie ma zadania! Pierwszy krok do zwiększenia produktywności w pracy już za Tobą – zarejestrowałeś_łaś się do Confly. Poniżej znajdziesz instrukcję, jak zorganizować i moderować pierwsze spotkanie w Confly. 1. Kliknij … Continued

Czytaj całość

Poznaj nowy wymiar pracy zdalnej

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami.

Pliki Cookies

Ta strona wykorzystuje ciasteczka, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej

Zgoda